Kariéra

Kariéra

4/10/2016

Přední výrobce ovocných nápojů LINEA NIVNICE,a.s. hledá obchodního zástupce pro Plzeňský a Karlovarský kraj

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • příjemný vzhled a vystupování
  • obchodního ducha
  • vysoké pracovní nasazení
  • samostatnost v organizaci práce
  • odpovědný a iniciativní přístup
  • uživatelská znalost práce na PC
  • bydliště ve svěřeném regionu

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • zázemí stabilní firmy
  • mobilní telefon a osobní automobil i pro soukromé využití
  • mzdu závislou na pracovním výkonu
  • pružnou pracovní dobu

Náplň práce:

  • starost o produktové portfolio
  • plnění stanovených cílů na danou oblast
  • realizace objednávek
  • zajištění vystavení produktů, prezentaci nových výrobků a jejich rychlou distribuci u zákazníků
  • aktivně monitorovat možnosti obchodní spolupráce v nových prodejních místech
  • důstojně reprezentovat společnost u zákazníků a poskytovat jim kvalitní servis

Nástup ihned, nebo dle dohody.

Nabídky spolu s životopisem prosím zasílejte do termínu 15.10.2016

Kontakt: Josef Hanuš LINEA NIVNICE,a.s., e-mail: j_hanus@lineanivnice.cz

Úvod / O nás / Novinky / Produkty / Recepty / hello