Nové výrobky

8.1.2014

Ovocné kapsičky s postavičkami z Večerníčku


Na konci loňského roku jsme připravili pro naše nejmenší zákazníky a jejich maminky zajímavou novinku v přesnídávkách HELLO. Nejznámější příběhy z Večerníčků jsou nyní na čtyřech přesnídávkách balených do kapsiček. Rumcajse, Křemílka a Vochomůrku, Rákosníčka a Kubu Kubikulu najdete u dobrých obchodníků zcela v novém. Ovocné kapsičky obsahují stejně dobrou přesnídávku jako dětské přesnídávky HELLO ve skleničkách, navíc přináší zcela nový způsob používání. Stávající způsob podávání vyhovuje spoustě maminek a tatínků. Ale přesto, když chtějí vzít dítěti jídlo s sebou na výlet nebo jen na procházku, mají obavy, že se sklenice rozbije nebo se dítě ušpiní. Nové kapsičky plné ovocné přesnídávky může dítě samo “vysát“ bez nutnosti použít lžičku. Tím tento způsob konzumace otevírá dveře novému používání. Kapsičku můžete hodit do školní brašny na svačinu, nabalit na výlet či hřiště. Nebo ji vzít do auta a po cestě vaše dítě zdravě posvačí a vnitřek auta zůstane čistý, na rozdíl od svačiny ze skleničky.
Samozřejmostí u HELLO je, že neobsahují konzervovadla ani umělá barviva!
Navštivte i nový miniweb věnovaný Večerníčkům www.hello-vecernicek.cz

Produkty
10.5.2013

Stále přinášíme něco nového!


Právě Vám nabízíme nový značkový alkoholický vinný nápoj JAVOŘINA v provedení červená a bílá, v oblíbeném balení Pet 1,5 l.

 

Javorina je nový typ alkoholického nápoje z ovocného vína. Pojmenován byl podle nejvyššího vrcholu pohoří Bílé Karpaty nacházející se na česko-slovenské hranici. Velká Javořina (970 m), poblíž které se nachází naše firma je také významným turistickým cílem. Odlesněný hřeben umožňuje vynikající rozhled.

Na vrchol Velké Javořiny vede vícero turistických tras z moravské i slovenské strany. V ekologicky čistém podhůří Bílých Karpat
leží obec Nivnice. Tradice zpracování jablek na jablečné ovocné víno zde má šedesátiletou tradici a LINEA NIVNICE, a.s. je prakticky jediným producentem tohoto vína v České republice. Jablka se do Nivnice sváží z regionu jihovýchodní Moravy a přilehlého slovenského Pováží.
 
9.5.2013

Řada extra hustých ovocných sirupů HELLO se rozrostla


Řadu HELLO extra hustých sirupů jsme doplnili o zajímavé ovoce!

Velmi úspěšná řada hustých sirupů HELLO v plastové láhvi 0,7L se rozrostla o dva nové sirupy! HELLO Broskev je nový sirup z oblíbeného domácího ovoce, vyzkoušejte extra hustý sirup HELLO obsahující 10% broskvové šťávy!

Další novinkou je extra hustý červený pomeranč od HELLO! Osvěžující, extra hustý a obsahuje 10% ovocné šťávy!

Se sirupy v naší řadě HELLO si můžete doma s perlivou vodou vyrobit vynikající limonády a z každého sirupu si snadno namícháte 6,3 litru nápoje doporučeným ředěním 1:8. Ušetříte čas i peníze!

V balení 250ml představujeme zdravou alternativu k Večerníčkům. HELLO 100% Jablečná šťáva s broskví!

 

 

Další novinky v segmentu sirupů představíme v těchto dnech.
 
30.9.2010

Nové plastové láhve pro tradiční lihoviny


Linea vyrábí lihoviny v plastových obalech!
Největší tuzemský zpracovatel ovoce a producent ovocných nápojů Linea Nivnice zahájil jako první v Česku výrobu lihovin plněných do plastových lahví. Ve třech velikostech (0,35 litru, půl litru a litr) budou k dostání například vodka, rum či Nivnická Borovička." Je to trochu riziková záležitost, protože spotřebitelská setrvačnost v případě skla bude u lihovin o něco větší než u piva. Ale jednou se to muselo začít a my jsme se rozhodli, že budeme první," řekl ředitel podniku Gabriel Slanicay. Lihoviny patří k základnímu sortimentu firmy, z nějž historicky vychází i název LINEA - LIhoviny NEAlko. I tak ale podnik primárně vyrábí ovocné šťávy, které plní do papírových či plastových obalů. Právě tato zkušenost jej přivedla na myšlenku plnit do plastu i lihoviny. Podnik tedy pořídil novou výrobní linku za více než deset milionů korun. Její kapacita 4000 kusů za hodinu však nebude zpočátku využita úplně, proto podnik zatím nepočítá ani s nárůstem počtu zaměstnanců. "Víme, že je to běh na dlouhou trať. Budeme trpěliví," komentoval Slanicay.
Zástupci podniku v současnosti představují novinku obchodním partnerům a vyjednávají podmínky prodeje. První lihoviny v plastových obalech se tak na pultech objeví za tři až čtyři týdny. V každém typu balení budou k dostání tři až čtyři výrobky - vodka, rum a borovička, meruňka v půllitrovém balení, peprmint v litrovém obalu. Litrové balení je určeno primárně hospodám.
"Lihoviny v petce budou mít jistou cenovou výhodnost. Není to v desetikorunách, protože hlavní součástí ceny je spotřební daň. Zákazníci ale určitě pocítí, že produkt je o něco levnější než ve skle," dodal ředitel.

Podívejte se na všechny výrobky v této řadě
2.2.2010

Husté bylinné sirupy


Další novinkou přelomu ledna a února 2010 jsou bylinné sirupy. Velmi populární a velmi trendové jsou bylinky mezi balenými vodami a minerálkami. Kdo se nechce tahat s vodou, když má kvalitní doma, může ochutnat husté bylinné sirupy HELLO. Bylinná směs nebo sirup z Aloe vera obsahují přírodní rostlinné extrakty. Všechny 3 druhy jsou v nově vyvinuté láhvi o objemu 700ml můžete vyzkoušet jako vítanou změnu vedle řady ovocných sirupů. Hmotnost je 900 g a doporučujeme si ja naředit v poměru 1:8.

Zde najdete celý sortiment bylinných sirupů
2.2.2010

Extra husté ovocné sirupy HELLO


Na konci ledna 2010 představujeme dlouho očekávanou novinku v sirupech. Prémiové sirupy HELLO v nově vyvinuté PET láhvi o objemu 700ml. Jsou extra husté - mají 67°brix tedy patří na špičku v prémiovém segmentu sirupů na trhu a překonávají hustotou i konkurenční rakouské sirupy Yo. Ovocný podíl je mezi sirupy vysoký od 10% (pomeranč) do 37% (jablko) a tím i chuť překonává vše co jste doposud ochutnali. Špičkový sirup od tradičního výrobce neobsahuje žádné chemické konzervační látky ani barviva a je prostě hustý!

Podívejte se na nové ovocné sirupy
9.9.2009

Simpsonovi nyní v PET láhvi se sportovním uzávěrem


Další novinkou je oblíbená rodinka ze seriálu Simpsonovi tentokrát v nové PET láhvi o objemu 330ml. Láhev byla speciálně vyvinutá pro děti. Příběh americké rodinky pokračuje v atraktivním balení s moderní celosleeve etiketou a sportovním uzávěrem. Všechny obsahují 10% ovocné šťávy a 30% doporučené denní dávky vitamínu C. Od října přidáme i nové stránky www.hellosimpsonovi.cz

Produkty
9.9.2009

Čerstvě vylisovaná 100% pomerančová šťáva


Zahoďte všechny odšťavňovače a skočte si pro novinku od HELLO!

Od srpna 2009 nabízíme vedle zavedené a oblíbené čerstvé jablečné šťávy i novinku Čerstvě vylisovanou 100% Pomerančovou šťávu. Ochutnejte úžasnou chuť, stejnou, jako když si doma vymačkáte pomeranč. Chuť je výrazně odlišná od běžných ovocných šťáv vyrobených ředěním koncentrátů.

Čerstvě vylisovaná 100% pomerančová šťávaÚvod / Osobní údaje / O nás / Novinky / Produkty / Recepty / hello